VÅRE LEVERANDØRER

Vi velger våre leverandører med omhu og legger vekt på kvalitet, design og gode historier. Vi vil at produktene vi selger skal vare lenge og være noe du blir glad i. Store deler av vårt sortiment er Skandinavisk, og vi ønsker spesielt å fremme norske designere. 

Scroll Down

A
&Tradition 
andtradition.com

Asplund asplund.org
Astro astrolighting.com

B
Brødrene Krüger 
brdr-kruger.com

By Lassen bylassen.com

C
Cane-line 
cane-line.no

Carl Hansen & Søn carlhansen.com

D
Designers Guild 
designersguild.com


E
Elvang 
elvang-denmark.dk


F
Fjordfiesta
fjordfiesta.com

Flos flos.com
Fogia fogia.se
FRAMA framacph.com
Fredrik Bagger frederikbagger.dk
Fritz Hansen fritzhansen.com


G

Guardian guardian.dk  Gudbrandsdalensuldvarefabrikk 
gu.no                 

H

Hadeland Glassverk hadeland-glassverk.no
HolemTex holmentex.no                       

J
Jess 
jessdesign.com
Juul juul.eu

K
Kajsa Cramer 
kajsacramer.se

Kay Bojesen kaybojesen.dk
Klong klong.se
KNAX LoCa loca.dk
Kristensen & Kristensen kristensen.com
Kunstindustrien kunstindustrien.dk
Kvadrat kvadrat.dk

L
L:A 
Bruket labruket.se
Lampe Gras lampegras.fr
Libeco libeco.com
LK Hjelle hjelle.no
Luxaflex luxaflex.no
Lyngby lyngbyshop.com

M
Massimo 
massimo.dk

Mater materdesign.com
Ment ment.no
Menu menu.as
Montana montanafurniture.com
Nedre Foss nedrefoss.com
New Mags new-mags.com
Northern northern.no

O
OXdenmarq 
oxdenmarq.com


R
Røros Tweed 
rorostweed.no


S
Secto 
sectodesign.fi

Serax serax.com
Sika design sika-design.com
Skagerak skagerak.dk
Skandinavisk skandinavisk.com
String string.se
Sundays sundays-design.no
Swedese swedese.com

T
The Oak men 
theoakmen.com

The Organic Company theorganiccompany.dk
Tisca tisca.at
Tonning og Stryn tonningstryn.no
Toso toso-norge.no
Tranquilo tranquilokitchen.se