VÅRE LEVERANDØRER

Vi velger våre leverandører med omhu og legger vekt på kvalitet, design og gode historier. Vi vil at produktene vi selger skal vare lenge og være noe du blir glad i. Store deler av vårt sortiment er Skandinavisk, og vi ønsker spesielt å fremme norske designere. 

Scroll Down

&Tradition andtradition.com

ABC-reoler abc-reoler.dk

Aksel Hansson aksel.no

Asplund asplund.org

Astro astrolighting.com

Brødrene Krüger brdr-kruger.com

By Lassen bylassen.com

Cane-line cane-line.no

Carl Hansen & Søn carlhansen.com

Designers Guild designersguild.com

Eldvarm eldvarm.com

Elvang elvang-denmark.dk

Fjordfiesta fjordfiesta.com

Flos flos.com

Fogia fogia.se

FRAMA framacph.com

Fredrik Bagger frederikbagger.dk

Friends&Founders friendsfounders.com

Geneva geneva.no

Getama getama.dk

Guardian www.guardian.dk

Gubi gubi.com

Gudbrandsdalens gu.no

Uldvarefabrikk gu.no

Holem-Tex holmentex.no

Jensen jensen-beds.no

Jess jessdesign.com

Jielde jielde.com

Jonas Ihreborn ihreborn.se

Juul juul.eu

Kajsa Cramer kajsacramer.se

Kay Bojesen kaybojesen.dk

Klong klong.se

KNAX LoCa loca.dk

Kristensen & Kristensen kristensen.com

Kunstindustrien kunstindustrien.dk

Kvadrat kvadrat.dk

Lampe Gras lampegras.fr

Linum linumdesign.com

LKHjelle hjelle.no

Luxaflex luxaflex.no

Lyngby lyngbyshop.com

Massimo massimo.dk

Mater materdesign.com

Ment ment.no

Menu menu.as

Nedre Foss nedrefoss.com

New Mags new-mags.com

Northern northern.no

OXdenmarq oxdenmarq.com

Olof Nilson olofnilson.se

Poesi poesiinterior.no

Røros Tweed rorostweed.no

Sandberg sandbergwallpaper.se

Secto sectodesign.fi

Sika design sika-design.com

Skagerak skagerak.dk

Skandinavisk skandinavisk.com

String string.se

Sundays sundays-design.no

Tekla teklafabrics.com

The Oak men theoakmen.com

The Organic Company theorganiccompany.dk

Tisca tisca.at

Toso toso-norge.no

Tre Sekel tresekel.se

ASK Interiør AS

Asker:
Strøket 8

1383 Asker

Heggedal:

Trevaren 8

1389 Heggedal


Tlf Asker: 66 79 70 00

Tlf Heggedal: 66 79 72 00


E-post: post@askinterior.no 

 

Orgnr: 913339258

Vi hjelper deg

med å skape ditt personlige hjem.

Spør oss gjerne om

tips og råd.

- Ingvild Rogndokken Alvir, Daglig leder

Klikk her
Klikk her
Klikk her

Vi benytter oss av transportselskapet

A.BAS Transport AS

Ringeriksveien 175

1339 Vøyenenga

 

Tlf: 411 61 822

E-post: ali@abtr.no 

© Voice Reklamebyrå