VÅRE LEVERANDØRER

Vi velger våre leverandører med omhu og legger vekt på kvalitet, design og gode historier. Vi vil at produktene vi selger skal vare lenge og være noe du blir glad i. Store deler av vårt sortiment er Skandinavisk, og vi ønsker spesielt å fremme norske designere. 

Scroll Down

&Tradition andtradition.com

Asplund asplund.org

Astro astrolighting.com

Brødrene Krüger brdr-kruger.com

By Lassen bylassen.com

Cane-line cane-line.no

Carl Hansen & Søn carlhansen.com

Designers Guild designersguild.com

Eldvarm eldvarm.com

Elvang elvang-denmark.dk

Fjordfiesta fjordfiesta.com

Flos flos.com

Fogia fogia.se

FRAMA framacph.com

Fredrik Bagger frederikbagger.dk

Geneva geneva.no

Guardian www.guardian.dk

Gubi gubi.com

Gudbrandsdalens

uldvarefabrikk gu.no

Hadeland Glassverk hadeland-glassverk.no

Holem-Tex holmentex.no

Jess jessdesign.com

Jonas Ihreborn ihreborn.se

Juul juul.eu

Kajsa Cramer kajsacramer.se

Kay Bojesen kaybojesen.dk

Klong klong.se

KNAX LoCa loca.dk

Kristensen & Kristensen kristensen.com

Kunstindustrien kunstindustrien.dk

Kvadrat kvadrat.dk

L:A Bruket labruket.se

Lampe Gras lampegras.fr

Libeco libeco.com

LK Hjelle hjelle.no

Luxaflex luxaflex.no

Lyngby lyngbyshop.com

Massimo massimo.dk

Mater materdesign.com

Ment ment.no

Menu menu.as

Montana montanafurniture.com

Nedre Foss nedrefoss.com

New Mags new-mags.com

Northern northern.no

OXdenmarq oxdenmarq.com

Røros Tweed rorostweed.no

Secto sectodesign.fi

Serax serax.com

Sika design sika-design.com

Skagerak skagerak.dk

Skandinavisk skandinavisk.com

String string.se

Sundays sundays-design.no

Swedese swedese.com

Tekla teklafabrics.com

The Oak men theoakmen.com

The Organic Company theorganiccompany.dk

Tisca tisca.at

Tonning og Stryn tonningstryn.no

Toso toso-norge.no

Tranquilo tranquilokitchen.se

ASK Interiør AS

Asker:
Strøket 8

1383 Asker

Heggedal:

Trevaren 8

1389 Heggedal


Tlf Asker: 66 79 70 00

Tlf Heggedal: 66 79 72 00


E-post: post@askinterior.no 

 

Orgnr: 913339258

Vi hjelper deg

med å skape ditt personlige hjem.

Spør oss gjerne om

tips og råd.

- Ingvild Rogndokken Alvir, Daglig leder

Klikk her
Klikk her
Klikk her

Vi benytter oss av transportselskapet

A.BAS Transport AS

Ringeriksveien 175

1339 Vøyenenga

 

Tlf: 919 01 615

E-post: lager@abtr.no 

Grunnet situasjonen i samfunnet har vårt transportbyrå fått restriksjoner. 

Alle vareleveringer må i disse dager leveres utenfor døren. Vi beklager at det ikke er mulig å få det satt inn eller montert. 

© Voice Reklamebyrå